Nejjednodušší možnost jak vypadnout z práce a užít si trochu té vánoční nálady, je po klasickém brněnském Svoboďáčku, na který tedy také nedám dopustit, právě moje oblíbená Vienna. S Evičkou jsme se rozhodli vyrazit ve všední den a vyhnout se tak davům vánoce-chtivých turistů lačnících po atmosféře, která se pak právě díky nim změní v nervózní tlačenici. A to se nám bohatě vyplatilo.
 |
| Jedna z tisíce nádherně vyzdobených ulic |
 |
| No jasně, koně hrající na harmoniku k Vídni patří odnepaměti ;) |
Nutno říct, že celý den panovalo počasí vyloženě nefotogenické, nicméně o to větší to byla výzva. Novej foťák prošel na výbornou. Dřive bylo nemyslitelné nastavit ISO na 3200 a dál je neřešit. Stejně tak utěsněný tělo si s mrholením poradilo bez nejmenších problémů (na rozdíl ode mě).
 |
| Hromady slováků si povšimli i prodavači perníků |
 |
| Děsiví klauni everywhere - tento je na kolotoči u radnice |
 |
| Kolotoč u radnice |
 |
| chodba na nádvoří radnice - kde jsme byli úplně sami :)) |
 |
| Jedna svatební streetovka se zamlženým Stephanskirche |
 |
| Evička s vídeňskou kávou - jak jinak :) |
Souhlas, předvánoční Vídeň má kouzelnou atmosféru. Moc pěkné fotky, zvlášť ta svatební se vydařila!
OdpovědětVymazatDíky za pozitivní ohlas :)) Vídeň je plná inspirace ;)
OdpovědětVymazat