Konečně k nám dorazilo jaro a tak jsme se při té příležitosti s Evičkou rozhodli navštívit brněnskou zoologickou zahradu. Po dlouhé době procházka jen v mikině, bez sněhu a klepání kosy - sen! Já jsem se odměnil už u vchodu a pořídil jsem celoroční vstupenku, tak předpokládám, že časem ještě nějaký fotky zvířat přibudou :-P
 |
| Surikata na stráži 1 |
 |
| Surikata na stráži 2 |
 |
| Vlk arktický při odpolední siestě |
 |
| Zebra grévyho - největší druh zebry |
 |
| Kotul veverovitý - nejmenší primát z čeledi malpovitých |
 |
| Psoun prériový - zřejmě v této poloze zůstal od mé poslední návštěvy zoo ;) |
 |
| Kajmánek trpasličí |
 |
| Leguán kubánský |
 |
| Tygr sumaterský - nejmenší z tygrů, přesto kriticky ohrožený - král brněnské ZOO |
 |
| Mládě medvěda kamčatského, buď Toby a nebo Kuba :) |