Konečně k nám dorazilo jaro a tak jsme se při té příležitosti s Evičkou rozhodli navštívit brněnskou zoologickou zahradu. Po dlouhé době procházka jen v mikině, bez sněhu a klepání kosy - sen! Já jsem se odměnil už u vchodu a pořídil jsem celoroční vstupenku, tak předpokládám, že časem ještě nějaký fotky zvířat přibudou :-P
 |
| Surikata na stráži 1 |
 |
| Surikata na stráži 2 |
 |
| Vlk arktický při odpolední siestě |
 |
| Zebra grévyho - největší druh zebry |
 |
| Kotul veverovitý - nejmenší primát z čeledi malpovitých |
 |
| Psoun prériový - zřejmě v této poloze zůstal od mé poslední návštěvy zoo ;) |
 |
| Kajmánek trpasličí |
 |
| Leguán kubánský |
 |
| Tygr sumaterský - nejmenší z tygrů, přesto kriticky ohrožený - král brněnské ZOO |
 |
| Mládě medvěda kamčatského, buď Toby a nebo Kuba :) |
Moc hezké, zvlášť ty surikaty jsou neuvěřitelně fotogenické. Že bych si taky udělala výlet? Úplně mě ty fotky navnadily :)
OdpovědětVymazatKdyž to vidím tak mám taky nutkání navštívit ZOO.
OdpovědětVymazatPěkné fotografie, zvláště se mi líbí ten monochromatický krokodýl s odleskem vodní hladiny. Taky fotím, ale takové foto se mi nepovedlo.
OdpovědětVymazatmůj fotoblog: http://malba-svetlem.blogspot.cz/
Návštěvu určitě doporučuju, ideálně ve všední den dopoledne, kdy tam není milion lidí a zvířata většinou nespí :) jinak ten kajmánek je modelka - sedí tam tak celej den :P
OdpovědětVymazat