Dosud žádný příspěvěk tady na blogu pro mě neměl takovou hodnotu. Dneska jsem si poprvé vyzkoušel jaké to je nechat se unášet vzduchem pod křídly větroně - nepopsatelně krásnej zážitek. Další fotky snad ani nepotřebují komentář - jedná se o letecké snímky z kabiny Blaníku L13-A legendárního stroje české výroby. Snad jenom jeden poslední dík piltovi Šponymu!
 |
| Ve vleku za WT9-Dynamic - Kníničky |
 |
| Bystrc a kousek priglu |
 |
| Prígl |
 |
| Rozdrojovice |
 |
| Jinačovice |
 |
| Sever Brna |
 |
| Jinačky - už v nějakých 1300 metrech |
 |
| Podkomorské lesy a kousek Moravských Knínic |
 |
| Kuřim a poněkud nezvyklý pohled na větroňě zvrchu |
 |
| Opět naše Jinačky |
Co dodat - snad jen že až bude čas tak asi vyrobím ještě jeden post. Více-méně s fotkama ze země z tady toho neuvěřitelnýho odpoledne!!
Bych se poblil a posral strachy! :D:D ... Fotky ale boží, Tome!
OdpovědětVymazatJe paráda pozorovat, jakou to člověku dokáže udělat radost. Tak jsem moc rád, že se líbilo. Doufám, že tě to navnadí udělat si někdy papíry...
OdpovědětVymazat